Excuses aan jongeren gesloten jeugdzorg
Op 29 augustus heeft minister Mirjam Sterk excuses aangeboden aan jongeren die hebben geleden in de gesloten jeugdzorg. Dit deed zij namens het hele jeugdzorgstelsel: ministerie van VWS en ministerie van J&V, de VNG (gemeenten) en Jeugdzorg Nederland.
Ook bij ons
De landelijke excuses zijn uitgesproken en aangeboden namens een heel systeem. Dat is goed, want we moeten het met elkaar anders doen. Want we hebben met elkaar ook echt dingen niet goed gedaan. Elker is en was onderdeel van dit systeem met de gesloten jeugdzorg, tot 2019 beter bekend als Het Poortje. Omdat wij én onderdeel zijn van dit systeem en dus een sterke verantwoordelijkheid hebben én omdat er ook bij ons in de geslotenheid niet de juiste zorg en aandacht was die kinderen nodig hadden, bieden wij ook zelf excuses aan.
Je vindt onze excuses hier. Daar staat ook informatie over andere dingen die belangrijk zijn voor jongeren en hun naasten.
Meer nieuws
Bekijk alle nieuwsberichten-
Lees meer -
Lees meer -
Lees meer