Uitnodiging open middag Behandelcentrum Kind & Gezin
Ben je benieuwd wat het Behandelcentrum Kind & Gezin van Elker te bieden heeft? We nodigen je van harte uit voor een informatieve en inspirerende bijeenkomst voor professionals.
Je krijgt een inkijkje in onze werkwijze en ons aanbod: van groepswerk en intake tot onderzoek, onderwijssamenwerking en ambulante begeleiding. Ook vertellen we meer over onze specialistische behandelingen zoals IAG, PMT, PRT en logopedie. Daarnaast gaan we in op de IMH visie.
Kortom: dé gelegenheid om kennis te maken, vragen te stellen en samen te kijken hoe we elkaar kunnen versterken.
Bij Elker jeugdhulp & onderwijs zetten we ons in voor de ontwikkeling van jonge kinderen én hun ouders. Onze thuisbehandeling richt zich o.a. op de ouder-kind interactie en helpt bij regulatieproblemen bij kinderen van 0-6 jaar. Voor gezinnen waar sprake is van ontwikkelingsbedreiging of stagnatie in de vroege ontwikkeling bieden we dagbehandeling in ons Behandelcentrum Kind & Gezin.
Er zijn twee bijeenkomsten gepland:
- Maandag 28 september van 14.15 - 17.00 uur - Sont 16, Veendam
- Dinsdag 6 oktober van 14.15 -17.00 uur - Cantersveen 4, Haren
We kijken ernaar uit je te ontmoeten!
Aanmelden kan hier
Meer nieuws
Bekijk alle nieuwsberichten-
Lees meer -
7 sep 2026Banenmarkt 10 september Vismarkt
Lees meer -
30 aug 2026Excuses aan jongeren gesloten jeugdzorg
Lees meer